KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16327114
nr 1632 7114
Etsningar
2 st, E. Hällgren. Signerade, kolorerade, Klara sjö, Nyköping slott, yttermått inklusive ram: 34x40,48x42 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 02:04:15)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 20:35:12
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor